Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


TEMİZLİKÇİNİN OĞLU BENİ DELİCE AZDIRINCA SİKMESİNE İZİN VERDİM

| Genel | 23 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 00237 8000 973

c

Sizlere başımdan geçen bir Sex Haikesinden bahsedeceğim. Geçen günlerde hayli geç uyandım. Bizim eve her hafta temizlikçi geliyor ve normal uyanamazdım ama onun sesine uyandım. Ayten abla haftanın düzenli günleri bize gelir, evimizi temizler parasını alır ve giderdi. Bazen annemle otururlar onun oğlundan konuşurlardı. Başka bir şehirde üniversite okuyan oğlu, annem ve Ayten abla arasında çok fazla konuşulurdu ve ben de işin doğrusu çok merak etmeye başlamıştım.

Dediğim gibi bir gün çok geç uyandım ve salona geldim. Ayten abla temizlik yapıyordu. Annem nereye gitti diye sorduğumda da pazara gittiğini söyledi. Boş tekli koltukta iri yapılı genç bir çocuk oturuyordu ve Ayten ablanın oğlu olabileceğinden şüphelendim. Ayten ablaya bu kim diye sorduğumda oğlum demişti ve tahminlerimde yanılmamıştım.

Ayten ablanın oğlunun ismi Okan’dı. Okan’ın yanına hoş geldin bahanesiyle giderek muhabbet etmeye başladım. Sıcakkanlı ve çekici bir gençti Okan. Tanışmamızdan sonra numaralarımızı birbirimize verdik ve Ayten teyzenin temizlik işi bitti. Temizlik işinden sonra ikisi de gittiler ama Okan aklımdan çıkmıyordu.

Ayten abla, bir gün gelmeyeceğini annemi arayarak söyledi. Söylediğine göre köylerinde bir cenaze varmış ve oraya katılması gerekiyormuş. Annemin de aynı gün işi çıktı ve ev bomboş kaldı. Bende Okan’ı aradım gelmesi için ve Okan da olur muhabbet ederiz diyerek teklimi kabul etti.

Okan eve geldiğinde bir bardak su istemişti ve çok terlemişti. Suyu götürürken yanımda bir ıslak mendil de aldım ve Okan’ın terini silmeye başladım. Terini silerken dengem kayboldu ve Okan’ın kucağında buldum kendimi. İkimiz de birbirimize bakarak gülümsedik. Ardından Okan aniden dudaklarıma yapıştı ve çok hoşuma gitti. Deli gibi sevişmeye başladık. Bir müddet sonra Okan elini vücudumun her yerinde gezdirmeye başladı. Bu durumdan keyif almaya başladım ve göğüslerimi açtım. Okan göğüslerimi yalarken, ben de onun sikiyle oynuyordum. Biraz daha böyle devam ettikten sonra ikimiz de tamamen soyunduk ve Okan beni koltuk koltuk gezdirerek delice sikti. Benim Yaşanmış Sex Hikayeleri diyeceğim anımda de böyle. Şimdi ise Okan’la düzenli olarak görüşüyoruz.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 956

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.